Information about cookies

Close [x]

We use cookies and similar technologies, including for the purposes of: providing services, statistics. Using the site without changing your browser settings means that they will be placed on your end device. Remember that you can always change these settings. More information

  Main site  
Main site
Notice
Notice
Subject: ORGANIZACJA ZAJĘĆ W SEMESTRZE LETNIM 2020/2021
Notice for: VIAMODA University in Warsaw
Date of publication: 8/25/2020
Date of validity: 9/30/2021
Contents:
        Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie Studentów i Nauczycieli VIAMODA, decyzją Władz Uczelni w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021 zajęcia prowadzone będą w systemie hybrydowym. 
Oznacza to, że część zajęć odbędzie się w siedzibie uczelni, a część będzie realizowana z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. 
Wszystkie zajęcia warsztatowe, praktyczne i artystyczne odbywały się będą w salach dydaktycznych z zachowaniem wszelkich zalecanych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
Wykłady oraz ćwiczenia, które nie wymagają bezpośredniej obecności w laboratoriach na terenie uczelni, będą odbywały się w całości lub częściowo z wykorzystaniu technik i metod kształcenia na odległość. Zajęcie prowadzone będą zdalnie, w czasie rzeczywistym poprzez platformę TEAMS, zapewniając bezpośrednią komunikację między studentem a nauczycielem. 
Sposób realizacji zajęć uzależniony jest przede wszystkim od specyfiki poszczególnych przedmiotów.
Szczegółowe informacje o sposobie prowadzenia zajęć zamieszczone będą w planach zajęć dla poszczególnych semestrów studiów, dlatego prosimy o uważne zapoznanie się z nimi gdy zostaną opublikowane. Plany zajęć umieszczone będą na stronie VIAMODA w zakładce STREFA STUDENTA/ organizacja roku akademickiego i plany studiów. 
Przypominany również o obowiązku zakrywania nosa i ust na terenie Uczelni. 

      
Author: BOS
Wirtualny Dziekanat v. 4.3.0 b28 Copyright (c) 2020 APR System